Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: сезона  (Прочетена 476 пъти)

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-0
Re: сезона
« Отговор #30 -: 14/02/2018 10:20:44 pm »
ЗНАЧИ НЕ МИ СЕ ЧЕТЕ, АМА ВИДЯХ, ЧЕ СИ КАЗАЛ, ЧЕ СЪМ ТЕ ДОКЛАДВАЛ... СПОКОЙНО, НЕ СЪМ ТЕ ДОКЛАДВАЛ ХАХАХА ПИТАЙ ДРУЖКАТА СИ ЖОРО! ПО-СКОРО - ДРАСНИ МУ, ДА ГО ПИТАШ!
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-0
« Отговор #31 -: 14/02/2018 10:23:26 pm »
АЗ МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КОЙ ДА ДОКЛАДВАМ И КОЙ НЕ! ДОКЛАДВАХ ГЕОРГИЕВ ЗАЩОТО ИМАХ ОСНОВАНИЕ И ЗНАЕХ, ЧЕ НЕ СЕ Е ПАЗИЛ ТОЛКОВА КОЛКОТО ТИ. ДОСТАТЪЧНО УМЕН СЪМ ДА ПРЕЦЕНЯ, ЧЕ ПРИ, ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ СИ ГО ПРАВИЛ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА СЕЗОНИ, СИ НАМЕРИЛ НАЧИН И ДА СЕ КРИЕШ!
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

psychosociall

• Публикации: 401
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #32 -: 14/02/2018 10:37:29 pm »
рена беше писала нещо в затвора май ...и надала в скайпа ме беше изнервил ама се изясних с него .... не е почнало заради тебе

Ти си човекът, с когото се разбирах много добре в продължение на месеци и човекът, който изведнъж реши да ме храни без причина, не знам заради пиянското си състояние или заради друго :) Нямаш право да ме виниш, че се заяждам с бандата ти, теб или който и да е, тъй като ти си този, който започна всичко

KIIKK

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #33 -: 14/02/2018 11:02:01 pm »
Честит Трифон Зарезан!
Рестарта на играта ви дава прекрасния шанс да си отлепите стола от задника, да спрете с безсмислените интриги и да се запознаете с онова нещо на което човек си ляга да се отпусне и да се наспи.  8)
AI

Ивч0бе

• Публикации: 21
  • Репутация +0/-0
« Отговор #34 -: 14/02/2018 11:02:06 pm »
Приемете "заяждането" , това е игра.Нормално е да има злоба ;д

ronin66

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-1
« Отговор #35 -: 14/02/2018 11:23:10 pm »
За напред ще е добре играчите да си имат на ум колко емоции и финанси вкарват в играта.
 от опит ви го казвам, пък вие ако искате се вслушайте  >:D

Ивч0бе

• Репутация +0/-0
« Отговор #36 -: 14/02/2018 11:35:21 pm »
Играта ще бъде подновена в полунощ! Нека бесънните нощи да не спират! :Д

WEBSTAR

• Публикации: 35
  • Репутация +0/-2
« Отговор #37 -: 14/02/2018 11:41:05 pm »
pari za mafiq li hahahah mi ne mislq

Игнатов

• Публикации: 12
  • Репутация +0/-0
« Отговор #38 -: 14/02/2018 11:43:41 pm »
Ти си човекът, с когото се разбирах много добре в продължение на месеци и човекът, който изведнъж реши да ме храни без причина, не знам заради пиянското си състояние или заради друго :) Нямаш право да ме виниш, че се заяждам с бандата ти, теб или който и да е, тъй като ти си този, който започна всичко
не е така ... помня когато бяхте пумпалите а аз бях нов в играта ...имах едно 20 к кредита а бях извън топ 100 щото не знаех как се играе ...митака/тинторето дето се пишеше ме научи и за 2 седмици се качих в топа и почнаха да ме хранят някои от вашите герои щото почнахме да правим видеота в бойния как се върти и т.н. тогава разбрахме и за един от школата и за това и с него спряхме да общуваме разни други познати и т.н. с всеки който бъгваше спряхме контакт ....а некои от вашите ме псуваха и ми викаха слабак ...ми не знам кой е слабия щом има нужда от бъгове ...е от тоя сезон се почна с некои хора .... а ти нещо си ме редила в чата на затвора ми казаха предния сезон е заради тва и ти ми стана болна тема  ;)

Бай Вътьо

• Публикации: 1520
  • Репутация +19/-13
« Отговор #39 -: 14/02/2018 11:43:47 pm »
АЗ МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ КОЙ ДА ДОКЛАДВАМ И КОЙ НЕ! ДОКЛАДВАХ ГЕОРГИЕВ ЗАЩОТО ИМАХ ОСНОВАНИЕ И ЗНАЕХ, ЧЕ НЕ СЕ Е ПАЗИЛ ТОЛКОВА КОЛКОТО ТИ. ДОСТАТЪЧНО УМЕН СЪМ ДА ПРЕЦЕНЯ, ЧЕ ПРИ, ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ СИ ГО ПРАВИЛ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА СЕЗОНИ, СИ НАМЕРИЛ НАЧИН И ДА СЕ КРИЕШ!

Георгиев си го докладвал, защото е обидил мъжът ти, а аз се самодокладвах. Това, което разправяш за изминали сезони, реално са клюки просто. Дори мен не можеш да убедиш, камоли някой друг. Е, тия дето се оправдават всеки път с бъгове и администрация са ясни. Но нормалномислещите ще се досетят, че няма значение кой какъв е, големи суми придобити чрез бъг не могат да се оставят в играта, поради ред причини. Това ти е интересно, давай смело. Лошо няма, мен не ме бърка като цяло. Забавно е дори, колко насериозно приемате играта.

Ама признай си, че цялата суматоха е само защото не ви казах как се прави бъга.

И сезоните свършват, започват нови и така нататък.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

WEBSTAR

• Публикации: 35
  • Репутация +0/-2
« Отговор #40 -: 14/02/2018 11:52:29 pm »
uvod: slushaite kralq kato kazva che se igrae s bugove da nqma pak sezona e CLOSED jhajajajajaj ko beshe toq jorkata da stqga bagaja neznam kak me pusna da vlqza v foruma na magiq hahaha

Ивч0бе

• Репутация +0/-0
« Отговор #41 -: 14/02/2018 11:53:14 pm »
Скоро бъг няма да има. Така се чува, ако можеше и другите бъгове да се премахнат,щеше да е по-забавна играта

vico81

• Публикации: 76
  • Репутация +0/-0
« Отговор #42 -: 15/02/2018 12:00:20 am »
то в тази игра няма нито един бъг .... на бутона изход от играта ! той действа перфектно  ;D но за други бъгове ако става въпрос тях си ги отглеждаме и се множат всяка година много ефективно като се замаскират с правила че ако някой ги ползва ще бъде наказан а дали е така само господ знае ...иначе ако е нещо бъг на бутона "зареди кредити" веднага ще се премахне там бъг не трябва да има но ако ти изчезнат предметите в търговия да речем защото си дал отговор докато другия играч си маха офертата тогава имаш много поздрави от арменския поп  >:D

X-PLOSIV

• Публикации: 28
  • Репутация +0/-0
« Отговор #43 -: 15/02/2018 02:31:59 am »
Добър вечер младежи, аз просто влезнах да видя има ли още интриги.... вече 2ри час чета глупости .... егаси кефа  ;D ;D ;D лека вечер и наздраве

Lemmy

• Публикации: 8
  • Репутация +0/-0
« Отговор #44 -: 15/02/2018 03:20:10 am »
Айде финиксите ся са проблема! Финиксите колкото и да ги гоните, няма да ги стигнете и винаги ще ви превъзхождат по всички критерии , не заради друго ами защото са задружни и винаги са били и са играли  за общото а останалите банди са събрали хората си от кол и въже, обединяващи ги взаимната полза един от друг а не общата кауза и винаги ще си продадат и предадат другарчето ! :) Честит да е и този сезон на финиксите! Макар и месец по-рано да им го честитя, то е ясно, че  нямат конкуренция и нямат сериозни съперници, които биха успели да им се противопоставят!
« Последна редакция: 15/02/2018 03:24:44 am от Lemmy »