Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: сезона  (Прочетена 477 пъти)

ARROWw

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
Re: сезона
« Отговор #15 -: 14/02/2018 07:52:28 pm »
Играта умря форума оживя, по-добре ;D ;D ;D.

koshibcd

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
« Отговор #16 -: 14/02/2018 08:28:06 pm »
игнатов с теб сме

Игнатов

• Публикации: 12
  • Репутация +0/-0
« Отговор #17 -: 14/02/2018 09:21:59 pm »
Игнате, що питаш да не вдигна кръвното ??? Трудът и кредитите си заминават, а комплексите ти си остават
ти що не си ..... сещаш се нали ? кви сте противни влечуги да се подигравате със здравословен проблем ....хора без никакви морални ценности и с по 2 мозъчни гънки ... тва дето го правя сутрин в тоалетната бих ти го доставил в устата сеш се ? .!.

Игнатов

• Репутация +0/-0
« Отговор #18 -: 14/02/2018 09:26:22 pm »
тя играта все повече и повече умира ..жалко за което ..ама докато е пълно с бъгове така ще е ... на любимите ми противници мога само да ви кажа че това не го свързвам с вас което сега се случи... ренче тоя сезон си падате по гръб ..и предния щеше да е така ако не се бехме изпокарали в школата но както и да е ... цялостно е факт че при вас най много се използват разни бъгове било за пари ..ъпване на оръжия ботове и т.н. ... докато имаше боен знаем и кои играчи най много въртяха така че айде нема нужда бъдете по тихички ....един добър играч няма нужда от измами и бъгове  ;) да не говорим за цяла банда  :) ако продължи сезона успех и дано е честен до край пък кой ще бие ще видим ... да продължаваме да се храним един друг нема смисъл ама все се намира некой да провокира и до сега когато е станало така че да храня не съм започвал първи и това си го знаете ...никога няма да млъкна !  :)

koshibcd

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 14/02/2018 09:29:38 pm »
браво игнатов каза им истината

ARROWw

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
« Отговор #20 -: 14/02/2018 09:45:00 pm »
Игнате част от казано,което написа мога да се съглася  обаче това,че  винаги не ти започваш не мога да го потвърдя ;).За админите, никой не знае по-добре от тях как да откаже играчите си  ;D ;D ;D ;D.

Ивч0бе

• Публикации: 21
  • Репутация +0/-0
« Отговор #21 -: 14/02/2018 09:51:33 pm »
Скоро ще се разкрие бъга с парите и учасниците в него,но играта ще си остане пълна боза с бъгове ;д

Игнатов

• Репутация +0/-0
« Отговор #22 -: 14/02/2018 09:55:56 pm »
Игнате част от казано,което написа мога да се съглася  обаче това,че  винаги не ти започваш не мога да го потвърдя ;).За админите, никой не знае по-добре от тях как да откаже играчите си  ;D ;D ;D ;D.
случвало се е и аз да почна да се заяждам като съм набрал на някой и съм пийнал и тогава сам започвам ...но сега точно този сезон дето се разбирахме и всичко беше точно даже си давахме и предмети с някои от финикса ..кредити назаем едно друго ...не започнах аз и го казвам с чиста съвест  :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1520
  • Репутация +19/-13
« Отговор #23 -: 14/02/2018 09:58:48 pm »
Както и да го погледнеш - Финикс е най-задружната и сплотена банда от много време насам, нормално е да не ни харесват хората и да се оправдават с какво ли не. Миналия сте се скарали с школата, по-миналия въртене в бойния, а преди това какво ви е оправданието? Ние не сме просто шепа хора, които играят в една банда. Ние сме приятели от години. За нас забавлението е на първо място, печелено е бонус просто. Това, че използваме бъгове или пък, че администрацията ни помага са просто оправдания на губещите. Безпочвени твърдения, базирани на разни клюки, предположения и прочие. Имали сме бивш ЧМ в бандата, то ние имаме не един бивш, а цели 3-ма. Нямали сме живот - напротив. 90% от членовете на тази банда си водят напълно нормален начин на живот и използват играта като средство за разпускане след работа. А, когато хептен няма за какво да се захванете - тоя бил донор, оня бил донор. Можем да си го позволим и изявяваме желание и го правим. А в крайни случаи (не съвсем крайни) започвате да си съчинявате какви ли не глупости. Някои от вас определено са талантливи, биха засенчили дори братя Грим.  За храненето няма да говоря, то е ясно и разбираемо - конкуренти сме все пак, но прекалявате понякога. Не е просто спортна злоба, а истинска омраза се заражда у вас, което е жалко. Все пак преди всичко това е просто една игра. И вече като се вкарате яко във филма, ставате нинджи, богове, не знам си какво, не знам си защо. Ако не можеш да губиш, изобщо не започвай. Този сезон, ако (ако продължи изобщо) загубим е все тая. Важното е, че не сме се отказали от идеята. И колкото да отричате макар и със знанието, че много от кадрите ни не играят, вие все пак потрепвате и все пак не сте толкова убедени в победата си. За това всякакви приказки за края на сезона са напълно излишни. Спомняте ли си сезона, в който ШАМПИОНИТЕ 2 месеца повтаряха как имат скрити козове, как бандата ни няма шанс? Е, такъв шанс нямаше, че Кики накрая се подигра с тях и остави бандата с 18 човека на финала.

Оправданието ви за бойния от по-миналия не важи. Dreamer ви каза, че няма да има наказания и всеки редовно-играещ в бойния се възползва на макс от въртенето, друг е въпросът, че тези, които най-много ревяха го правеха само защото не знаеха как се върти.

Оправданието ви от миналия, че сте се скарали с школата също не важи. Всички ясно видяхме как накрая се събрахте школа, "мадами" и шампиони, а ние.. За нас знаехте от самото начало, че сме партия с машините и накрая ще се съберем.

Сега ни плюете, но доскоро разчитахте на нас в трудни моменти. Това за ваше съжаление няма да се случи отново. Изгърмяхте си патроните този сезон. Всичките показахте какви сте всъщност. В един момент се мазните, а в следващия ни сипвате възможно най-отвратителната и гнусна помия. Този и онзи щели да стават финикси, ние тук имаме достойнство, не се оправдаваме. Когато падаме, единствените виновни за това сме самите ние, никой друг. Няма ама то тоя не играе, оня не играя или с тоя се скарахме с оня скарахме. Дори да се скараме, ние оставаме заедно, защото не играем всеки за себе си, а отборно. Бил съм и в други банди, но такъв отбор не съм видял никъде от много време насам. Затова..

Сипвайте смело, не ни пречите. Свикнали сме. Хората, когато се чувстват безпомощни точно това правят.

П.П. Игнате, понеже мен визираш с последната част от постта си - напротив, ти започна. Още в момента, когато се върнах в бандата, драсна леко закачливо съобщение. След това започна голямото хранене във вестника. Цяла седмица гледах всякакви извращение, но гледах да не се мешам. Е, извинявай, но ако аз в продължение на седмица пиша във вестника какви ли не глупости за бандата ти, ти ще стоиш ли да гледаш?
« Последна редакция: 14/02/2018 10:01:08 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2449
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #24 -: 14/02/2018 09:59:44 pm »
Сезона е спрян докато не изчистим парите влезли в играта чрез бъг.
Ситуацията не е проста и не искаме да има ощетени.
Съдейки по времето, което вече мина, най-вероятно сезона ще продължи утре от 16:00ч.

За актуална информация следете FB страницата на играта, моля.
https://www.facebook.com/bgmafia?v=wall

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-0
« Отговор #25 -: 14/02/2018 10:03:20 pm »
ИСКАМ ВСЯКА 1 ПАРА ПРОИЗЛЕЛА ОТ БЪГОВЕ ДА СЕ ПРОСЛЕДИ ДОКАТО ДОДО НЕ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО! С ТЕЧЕНИЕ НА ГОДИНИ ОТКАЗВА СТОТИЦИ ХОРА ДА ИГРАЯТ И ПРИМЕР ЗА ТОВА Е МАШИН! ЕДИН ВЕЛИК ИГРАЧ СПРЯ ДА ИГРАЕ ЗАРАДИ ДОДО! БАН ЗА ТОЗИ НАРУШИТЕЛ! БАН ЗА ТОЗИ ЧОВЕК, КОЙТО НАРУШАВА ПРАВИЛАТА ПРЕДОСТАВЕНИ ОT "BigMage LTD" НЕКА ЯВОР САМ ИЗВЪРШИ ПРОВЕРКА!
----------------------------------------------
ДРАСНА ЛИ ТИ ДОДО, А ТИ ПРОВЕРИ ЛИ МУ ПАРИТЕ, ИЗМАМНИЦИ!
-----------------------------------------------
МОЖЕ ДА НЕ СЪМ ИГРАЛ ДЕСЕТКИ СЕЗОНИ, НО СЪМ МНОГО ПО-ИНТЕЛИГЕНТЕН ОТ ТЕЗИ НАРУШИТЕЛИ И САМ ДОКЛАДВАХ ГЕОРГИЕВ И ДЕН СЛЕД ТОВА БЕШЕ БАННАТ!
ОЧАКВАЙТЕ КЛИПА НА 20.02 КОГАТО ВСИЧКИ НАРУШИТЕЛИ ЩЕ БЪДАТ ПРЕДСТАВЕНИ ПРЕД ГОЛЕМИЯ ЕКРАН!
« Последна редакция: 14/02/2018 10:05:21 pm от ГУЩЕРИНЬО »
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #26 -: 14/02/2018 10:06:47 pm »
ОЧАКВАЙТЕ ГО НАПРАВО ПО КИНАТА И ТОВА ЩЕ УРЕДИМ НА 3D И 4DX! ПРЕМИЕРА 20.02!
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

Игнатов

• Репутация +0/-0
« Отговор #27 -: 14/02/2018 10:13:17 pm »
Както и да го погледнеш - Финикс е най-задружната и сплотена банда от много време насам, нормално е да не ни харесват хората и да се оправдават с какво ли не. Миналия сте се скарали с школата, по-миналия въртене в бойния, а преди това какво ви е оправданието? Ние не сме просто шепа хора, които играят в една банда. Ние сме приятели от години. За нас забавлението е на първо място, печелено е бонус просто. Това, че използваме бъгове или пък, че администрацията ни помага са просто оправдания на губещите. Безпочвени твърдения, базирани на разни клюки, предположения и прочие. Имали сме бивш ЧМ в бандата, то ние имаме не един бивш, а цели 3-ма. Нямали сме живот - напротив. 90% от членовете на тази банда си водят напълно нормален начин на живот и използват играта като средство за разпускане след работа. А, когато хептен няма за какво да се захванете - тоя бил донор, оня бил донор. Можем да си го позволим и изявяваме желание и го правим. А в крайни случаи (не съвсем крайни) започвате да си съчинявате какви ли не глупости. Някои от вас определено са талантливи, биха засенчили дори братя Грим.  За храненето няма да говоря, то е ясно и разбираемо - конкуренти сме все пак, но прекалявате понякога. Не е просто спортна злоба, а истинска омраза се заражда у вас, което е жалко. Все пак преди всичко това е просто една игра. И вече като се вкарате яко във филма, ставате нинджи, богове, не знам си какво, не знам си защо. Ако не можеш да губиш, изобщо не започвай. Този сезон, ако (ако продължи изобщо) загубим е все тая. Важното е, че не сме се отказали от идеята. И колкото да отричате макар и със знанието, че много от кадрите ни не играят, вие все пак потрепвате и все пак не сте толкова убедени в победата си. За това всякакви приказки за края на сезона са напълно излишни. Спомняте ли си сезона, в който ШАМПИОНИТЕ 2 месеца повтаряха как имат скрити козове, как бандата ни няма шанс? Е, такъв шанс нямаше, че Кики накрая се подигра с тях и остави бандата с 18 човека на финала.

Оправданието ви за бойния от по-миналия не важи. Dreamer ви каза, че няма да има наказания и всеки редовно-играещ в бойния се възползва на макс от въртенето, друг е въпросът, че тези, които най-много ревяха го правеха само защото не знаеха как се върти.

Оправданието ви от миналия, че сте се скарали с школата също не важи. Всички ясно видяхме как накрая се събрахте школа, "мадами" и шампиони, а ние.. За нас знаехте от самото начало, че сме партия с машините и накрая ще се съберем.

Сега ни плюете, но доскоро разчитахте на нас в трудни моменти. Това за ваше съжаление няма да се случи отново. Изгърмяхте си патроните този сезон. Всичките показахте какви сте всъщност. В един момент се мазните, а в следващия ни сипвате възможно най-отвратителната и гнусна помия. Този и онзи щели да стават финикси, ние тук имаме достойнство, не се оправдаваме. Когато падаме, единствените виновни за това сме самите ние, никой друг. Няма ама то тоя не играе, оня не играя или с тоя се скарахме с оня скарахме. Дори да се скараме, ние оставаме заедно, защото не играем всеки за себе си, а отборно. Бил съм и в други банди, но такъв отбор не съм видял никъде от много време насам. Затова..

Сипвайте смело, не ни пречите. Свикнали сме. Хората, когато се чувстват безпомощни точно това правят.

П.П. Игнате, понеже мен визираш с последната част от постта си - напротив, ти започна. Още в момента, когато се върнах в бандата, драсна леко закачливо съобщение. След това започна голямото хранене във вестника. Цяла седмица гледах всякакви извращение, но гледах да не се мешам. Е, извинявай, но ако аз в продължение на седмица пиша във вестника какви ли не глупости за бандата ти, ти ще стоиш ли да гледаш?

не е баш така додо не ми се обяснява ..хората не са прости ..за какво теглиха толкова банове по ден по два та даже ви баннаха некои играчи което наистина ме изуми и евала на админите че най накрая се случи нещо ..кой как си ъпва оръжията и т.н. сега и бъга с парите от тръгна ..за какво си говорим ? тва че сме се скарали някои не е никакво оправдание ...отбор и сплотенност хахахаха тва вашето е чист страх некой да си изкаже честно мнението за другия и да смени бандата ..страх да не стане втори и т.н. аре сега ... кви ли не чатове имам с повечето от вас .....имали сме облаги от вас - та вие от нас нямате ли ? един на друг сме си помагали не един път ...сваляне за битките кредити тука пари там и т.н. никога не е било проблем да се общува с някои от вас а други гледат да се поражда тази омраза и доста успяват  ;) дали ще бием или не цялостно е тъпа тема ...аз направих бандата на шега после разбрах че някои хора играят и реших да пробвам да я кача на топа това е всичко...и да сме втори няма проблем ако паднем честно  :) а колкото до въртенето и т.н. знам как се върти знам как се ъпват и оръжията ..сега и за парите одеве ми казаха как става ... нито 1 път не съм ползвал каквото и да е от тези неща и няма и да ползвам ...вярно е че по предния сезон жоро каза че няма да има наказания за въртенето ..и си пролича кой колко и какъв характер има пич  :) как да симпатизира човек на измамници айде кажи ми ? рена беше писала нещо в затвора май ...и надала в скайпа ме беше изнервил ама се изясних с него .... не е почнало заради тебе

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #28 -: 14/02/2018 10:15:29 pm »
БЛАГОДАРЕНИЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ В ИГРАТА - РАДО, ДИЛЯН, ЕХИДНИЯ И МЕН ВСИЧКО ТОВА ДОСТИГНА ДО ВАС! БЛАГОДАРЕТЕ НИ! ПОЗДРАВИ И НА МОЙТЕ ДВАМА НАЙ-ГОЛЕМИ ФЕНОВЕ - ЯВОР И АРМ КОБРАТА (ШЕФА НА БАНДАТА, В КОЯТО ИГРАЕ ШЕФА НА МАФИЯТА - ДИЛЯН)!

Сертифициран!

Бай Вътьо

• Публикации: 1520
  • Репутация +19/-13
« Отговор #29 -: 14/02/2018 10:18:56 pm »
А хората, които имат повече пари от мен и те ли бъг ползват? Тъй като знам няколко човека, които имат 5-6х повече пари.

Ще ми представиш как съм ти бъгнал 1г в моба и съм те накарал да ги изтриеш? И как садна? И ще покажеш как ти казвам, че в бг-то съм чист? Искам да ми покажеш, но докажеш, че използвам бъг в бг-то години наред. Ако не можеш, тогава ми възстанови всяка реална стотинка, която съм налял в играта.

Не забравяй да споменеш и че докато спамехте вестника в бг-то се опитвахте да научкате бъга с твоята половинка - казах ви - чудесна гей двойка сте. Също така недей пропуска и лс-тата, в които ме уговаряш да ти обясня бъга, за да може гаджето ти да бие Танчето в моба. Накарай Явор да ти изкара информация за акаунтите ми, тъй като всеки сезон съм с нов, ще ти дам никове на всички, които съм писал да баннат пожелание, да хвърлиш едно око как съм се сдобил с кредитите, които твърдиш, че съм бъгнал.

Хора, които години наред използват всякакви ботове в играта се опитват да се изкарат герои сега. Докладвал си Георгиев - думнаха го. Докладвал си и мен, но? Да, да, админите ме пазят. Редовното жалко оправдание, а как ще коментираш банът ми предния сезон за мулти, докато бях ЧМ? Нали админите ме пазят? Но все пак ме банват? Някак си - няма логика.

Но простено ти е, глупавичък си, млад си още. Все някога ще се научиш. Не съвсем де, поне не и докато дърпаш кинтите на мама и татко. Дотогава си оставаш поредния сополив лигльо, който се мисли за нещо повече от другите. Между другото - гаджето ти явно е доста доволен от оралните ти умения, щом не те е разкарал още, ако маминка ти бие шута някой ден може да те уредим тука - дъртите швабчета ще се радват на свежа плът.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..